Oferta Pracy

 

Czy lecąc samolotem lub jadąc pociągiem zastanawiałeś się kiedyś jak wiele różnego rodzaju oprogramowania kontroluje pracę tych środków transportu? Pomyślałeś, że byłoby fajnie pracować nad takim oprogramowaniem? Zastanawiałeś się jak ono powstaje i co się robi by zapewnić jego niezawodność? Interesuje Cię jak to działa? Dołącz do nas a szybko się tego dowiesz, przy okazji wiele się ucząc i zdobywając doświadczenie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:  
 

PROJEKTANT TESTÓW - PROGRAMISTA
Miejsce pracy: Poznań

Wybrane osoby dołączą do naszego zespołu zajmującego się tworzeniem wymagań, kodu automatycznych programów testujących oraz narzędzi wspomagających proces weryfikacji oprogramowania wbudowanego dla systemów krytycznych ze względu na bezpieczeństwo.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub pasji w dziedzinie informatyki, elektroniki, matematyki lub pokrewnych;
  • umiejętności programowania w C oraz zdolności szybkiego poznawania innych języków; dodatkową zaletą będzie znajomość zagadnień programowania w językach niskiego poziomu lub języków opisu sprzętu;
  • umiejętności rozwiązywania problemów programistycznych, analitycznego myślenia, bystrości rozumowania, kreatywności, zaangażowania;
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy odpowiedzialną, interesującą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze panującej w naszym dobrze zgranym zespole programistów - specjalistów w dziedzinie oprogramowania typu "safety-critical". Proponujemy wynagrodzenie stosowne do umiejętności i obowiązków, możliwość doskonalenia biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim, finansowanie aktywności fizycznej, a także prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą oraz przyjęciem cząstki odpowiedzialności za czynienie oprogramowania bezpieczniejszym prosimy o nadsyłanie aplikacji (list motywacyjny oraz szczegółowe CV) na adres email: praca(at)verocel.pl. Prosimy też o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.  

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje. 
 
  
Copyright © 2000-2018 Verocel-Polska sp. z o.o.